Project news
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 54 common:people_all_forms

Official name:
БАХМУТІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ НОВОАЙДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
EI type:
General education institution
Locality:
с. Бахмутівка
Address:
Україна, 93541, Луганська область, Щастинський район, с. Бахмутівка, вул. Центральна, будинок 1
phone number:
(06445) 9-62-35 (Приймальна)
bakhmutovka.sh@ukr.net

ВІТАЄМО НА НАШОМУ САЙТІ!
Ми дуже хочемо, щоб ви поближче познайомилися з нашою школою і щоб це знайомство було корисним, цікавим та приємним. Добре було б мати в числі відвідувачів сайту не тільки вчителів, учнів та батьків школи, але і тих, хто цікавиться нашим життям, наших друзів: випускників, котрі, звичайно ж, душею з нами; гостей школи; та той соціум, у якому ми живемо і разом творимо добрі справи. Сподіваємося, що інформація про школу зацікавить наших потенційних учнів та їх батьків різноманітністю, змістовністю, творчістю, вдачами, проблемами, труднощами навчальної та позаурочної діяльності.

Служба у справах дітей

Новоайдарської селищної ради

Тел. 0505165748, 0667110193

Графік роботи:

Понеділок – четвер з 08.00 до 17.00.

П’ятниця з 8.00 до 16.00.

Електрона адреса: ssd-novoaidarotg@ukr.net

Місце знаходження: вул. Банківська, буд. 31, 2-поверх

Урок із медіаграмотності вперше проводиться на державному рівні. У МОН зазначили, що медіаграмотність є превентивною зброєю проти дезінформації та в наш час є життєво необхідною навичкою.

Під час уроку школярі разом із вчителями проговорили способи розпізнавання фейків та види маніпуляцій в мережі. Зокрема вони розглянули процеси створення новин та як відрізняти їх від неправдивих.

16 лютого о 18:52 | Дубова Н. В. | no comments

День єднання - зовсім молоде свято, яке має згуртувати українців і показати, що ми - єдиний народ.
Президент України Володимир Зеленський на тлі чуток про вторгнення Росії в Україну заявив про створення нового свята. День єднання України тепер відзначатиметься щорічно 16 лютого. Взяти участь у цьому патріотичному святі може кожен українець.
Учні Бахмутівського ліцею приєдналися до Загальнонаціонального телемарафону!

16 лютого о 18:41 | Дубова Н. В. | no comments
Wall
Only authorized users can leave comments.